Dárky renova

Zpět

 
0 dárků
Dárky Odstranit Značka: Renova 

O značce Renova

Renova je portugalská společnost založená v roce 1939, jejíž chloubou jsou unikátní papírové produkty do domácnosti. Své zboží vyváží do více než 50 zemí světa. Po celou svojí historii se snaží budovat vlastní značku luxusních potřeb, které sama vyrábí.

Ročně se jí podaří prodat tisíce tun výrobků z papíru, investuje mnoho prostředků do efektivních strojů a do úspory energie při výrobě, důraz klade na design Toaletní papíry Renova jsou považovány za velice kvalitní produkty, které přitahují spotřebitele, mají vlastní příběh a kontroverzní vzhled.

Renova se stala první společností na světě, která začala prodávat černý toaletní papír. Ten slavil úspěch po celém světě. Najdete ho v prestižních klubech v New Yorku, Paříži či například v Berlíně.

Společnost později rozšířila sortiment i o další barvy, které také můžete najít v našem internetovém obchodě. Toaletní papír je vhodný jak do domácnosti, tak i do luxusních ubytovacích zařízení či jako dárek blízkým. Díky skvělému nápadu, kontroverzní myšlence, špičkovému designu a vysoké kvalitě se toaletní papíry Renova řadí k těm nejlepším na světě.

Komentáře ke značce RenovaZaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné od 89 Kč
  • Dobírka od 129 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od od 45 Kč
  • Dobírka od od 75 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné od 89 Kč
  • Dobírka od 128 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA

Nejprodávanější zboží