Kosmetická čokoládová sada | Dárkyla.cz

Kosmetická čokoládová sada

Zpět

Někdo tady říkal ČOKOLÁDA?

Kategorie: Pro muže, Pro ženy, Do koupelny, Do vany, Originální dárky, Pro kluky, Pro holky, Pro babičky, Pro dědečky, Pro dospělé kluky, Pro dospělé holky, Pouze na narozeniny, Pouze ke svátku, Pouze na Vánoce, Pro radost, Praktické dárky, Image, vzhled, Designové dárky, Čokoláda, Do domácnosti, Kosmetika, Dárková sada, Dárky, Voňavý, Originální, Kosmetika, Na tělo, Praktické

Tento produkt již není možné zakoupit.

Původní cena: 399 Kč
Vaše cena: 269 Kč

Informace

Co se stane, když se spojí kvalitní kosmetika s čokoládou?

Pokud jste milovníkem této neodolatelné pochoutky zvané ČOKOLÁDA, tak této dárkové sadě nemáte ani sebemenší šanci odolat. Čokoládu si můžete vychutnat takřka kdykoliv, ale co takhle se v ní i koupat? Žádný problém, s touto žhavou dárkovou sadou zaručeně uspějete u všech milovníků sladkých mlsek! Má vaše kamarádka, sestra či třeba kolegyně svátek či narozeniny a vy o ní víte, že ještě nikdy neřekla "NE" žádné čokoládové pochoutce? Překvapte ji touto báječnou dárkovou sadou, kterou jen tak někdo nemá!

A nejen to! Tato čokoládová kosmetická sada je ručně vyrobená a obsahuje pouze přírodní suroviny nebo suroviny, které mají původ v přírodních materiálech.

Botanico je firma, která byla založena v roce 1988 jako rodinná manufaktura. Již řadu let se tedy zabývá ruční výrobou přírodních produktů. Tato rodinná firma klade tedy opravdový důraz na rukodělné provedení a design. Pokud máte rádi kvalitu, vůni a design, tak rozhodně neváhejte.

Záruka: 24 měsíců

Komentáře k produktu Kosmetická čokoládová sada

Lidé, co kupují tento produkt, kupují také

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.


Zaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné od 89 Kč
  • Dobírka od 129 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od od 45 Kč
  • Dobírka od od 75 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné od 89 Kč
  • Dobírka od 128 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA