Mapa metra na Manhattanu | Dárkyla.cz

Mapa metra na Manhattanu

Zpět

Mapa metra na Manhattanu je výrobkem společnosti Suck UK. Tato mapa je velmi pohodlná a vejde se i do peněženky. Je velká jako platební karta a vyrábí se z nerezavého materiálu. Bude se hodit i jako drobný dárek.

Značka: Suck UK

Kategorie: Pro muže, Pro ženy, Originální dárky, Do kapsy, Na cesty, Pro dospělé kluky, Pro dospělé holky, Pro radost, Originál, Vyrobeno v EU, Praktické dárky, Mapy, jiní cestovní průvodci, Dárky

Tento produkt již není možné zakoupit.

Vaše cena: 295 Kč

Informace

Mapa metra na Manhattanu je jeden z výrobků designového studia Suck UK. Pokud se chystáte do Manhattonu, určitě využijte této pomůcky. Trasy metra jsou tam složité a snadno byste se mohli ztratit. S mapou metra na Manhattanu se vám to nestane.

Oceníte fakt, že tuto mapu můžete mít vždy při sobě a že je velmi skladná. Je totiž ve velikosti platební karty. Mapa metra na Manattanu se vyrábí z nerezavého materiálu.

O výrobci:

Suck UK je designové londýnské studio, které vyvíjí praktické dárkové předměty pojaté vtipnou formou. Pokud i vy rádi lidem kupujete dárky, které mají své kouzlo a originální design, jistě si společnost Suck UK zamilujete a budete se k ní rádi vracet a hledat v těchto předmětech inspiraci pro dárky. Radost samozřejmě můžete udělat i sobě. Výrobky se budou pěkně vyjímat nejen ve vašem bytě. Společnost má velký záběr a vyrábí skutečně rozmanité věci.
Většina návrhů pochází od designerů Sam a Hude, kteří jsou ve svém oboru jedničkou. Firma Suck UK získala již celou řadu ocenění, a to nejen v Anglii, ale i ve světě.

Suck UK: Originální a praktické dárky, které ocení každý…
 

Záruka: 24 měsíců

Komentáře k produktu Mapa metra na Manhattanu

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.


Volejte
533 533 133

Po-Pá, 7:30 až 19 hodin

Zaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné od 89 Kč
  • Dobírka od 129 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od od 45 Kč
  • Dobírka od od 75 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné od 89 Kč
  • Dobírka od 128 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA