Mlsoun | Dárkyla.cz

Mlsoun

Zpět

U nás milujeme lunaparky. Škoda, že už nejsou to co bývaly. Možná jsme moc sentimentální, ale prostě se nám stýská po poutích, které byly plné barevných kolotočů a výstředních fousatých kouzelníků. Jste na tom stejně? Mlsoun Vám spraví náladu a vrátí Vás zpátky do dětství. Každý okamžik s ním je zábavný. Nejprve do něj musíte vhodit minci. Pak už jen čekáte na porci svých milovaných bonbónů, jimiž jste Mlsouna předem naplnili. Mlsoun je šíleně návykový. Výborné je, že nebudete muset prosit maminku o další penízky - s Mlsounem si můžete hrát donekonečna. Tato rozšířená verze je vybavena 3 joysticky. Mlsoun určitě zaujme i Vaše hosty. Každého láká vyzkoušet si, jakou sladkost dostane. Do Mlsouna lze vhodit skoro cokoli, ale pokud se Vaši hosté rozhodnout vhazovat do něj mince, můžete si i trochu přivydělat.

Značka: BBtradesales

Kategorie: Na sladkosti, Vtipné dárky, Pro kluky, Pro holky, Do dětského pokoje, Párty, Pro dospělé kluky, Pro dospělé holky, Pro radost, Vyrobeno v EU, Hry , Zábava, Hračky s humorem, Dárky

Tento produkt již není možné zakoupit.

Vaše cena: 990 Kč

Informace

U nás milujeme lunaparky. Škoda, že už nejsou to co bývaly. Možná jsme moc sentimentální, ale prostě se nám stýská po poutích, které byly plné barevných kolotočů a výstředních fousatých kouzelníků.

Jste na tom stejně? Mlsoun Vám spraví náladu a vrátí Vás zpátky do dětství.

Každý okamžik s ním je zábavný. Nejprve do něj musíte vhodit minci.

Pak už jen čekáte na porci svých milovaných bonbónů, jimiž jste Mlsouna předem naplnili.

Mlsoun je šíleně návykový. Výborné je, že nebudete muset prosit maminku o další penízky - s Mlsounem si můžete hrát donekonečna.

Tato rozšířená verze je vybavena 3 joysticky.

Mlsoun určitě zaujme i Vaše hosty. Každého láká vyzkoušet si, jakou sladkost dostane. Do Mlsouna  lze vhodit skoro cokoli, ale pokud se Vaši hosté rozhodnout vhazovat do něj mince, můžete si i trochu přivydělat.

Rozměry: 32 x 21 x 15,5 cm.

Nutné 3 C baterie (nejsou zahrnuty v ceně).

Záruka: 24 měsíců

Video

Komentáře k produktu Mlsoun

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.


Volejte
533 533 133

Po-Pá, 7:30 až 19 hodin

Zaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné 69 Kč
  • Dobírka 109 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od 37 Kč
  • Dobírka od 67 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné 69 Kč
  • Dobírka 108 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA