Ušní svíce (8 párů) | Dárkyla.cz

Ušní svíce (8 párů)

Zpět

Zbavte se bolesti pomocí účinné přírodní medicíny.

Kategorie: Pro muže, Pro ženy, Pro babičky, Pro dědečky, Pro dospělé kluky, Pro dospělé holky, Praktické dárky, Osobní dárky, Spánek, Zdraví a vitalita, Dárky, Přístroje pro omlazení, Ušní svíce

Dostupnost:Skladem 21 - 50ks na našem skladě.

U Vás doma:24.4.

Dostupnost na výdejnách Dárkyla.cz:
BrnoIhnedPlzeň24.4.
Hradec Králové24.4.Ostrava24.4.
ihned k odběru po objednání na cestě, naskladníme
Původní cena: 499 Kč
Vaše cena: 149 Kč

Informace

Principem účinku ušní svíce je přirozený a šetrný způsob čištění sluchového ústrojí od nadbytečného ušního mazu a nečistot hlouběji do ucha. Hořením ušní svíce dochází ke změkčení ušního mazu vlivem tepla a jeho posunutí společně s nečistotami ven z ucha díky podtlaku vzniklého komínovým efektem při hoření svíce. Tímto procesem dochází k blokování rizika vytvoření ušní zátky z ušního mazu a dále také k vyrovnávání tlaku v oblasti hlavy, ucha a krku přes Eustachovu trubici.

Jak ušní svíce působí? Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a podtlak ho i s dalšími nečistotami vysaje komínovým efektem.Svíce vytahuje materii do okolí 5 cm do stran i hloubky postiženého místa (lze použít i na další partie).

  • Odstraňuje nečistoty
  • Úleva od bolesti, otoků, nachlazení i migrény
  • Pomáhá při nerovnováze ušního tlaku i pocitu zalehlých uší
  • Pomáhá při pískání v uších, bolestech v krku

Tato zdravotnická pomůcka nachází uplatnění při preventivní péči o vnější sluchové ústrojí, především pak jako nástroj v případe odstraňování nadbytečného ušního mazu, nečistot a pro vyrovnávání tlaku v oblasti hlavy a krku. Teplo ze svíce prohřívá i mikrosystém ušního boltce, tím působí na reflexní zóny, které touto stimulací příznivě ovlivňuje průběh nemocí z nachlazení a bolesti hlavy.

Ušní svíce jsou určené všem, kteří si chtějí ošetřit sluchového ústrojí nebo si odstranit z ucha vodu po koupání v moři nebo v bazénu. Mohou být prospěšné pro osoby, které pracují v prašném prostředí či pro osoby trpící tlakem v uších při pobytu na horách nebo po cestování letadlem.

K tomuto úkonu budete potřebovat asistenta. Položte se na bok někde v klidu, podložte si hlavu polštářem, případně se přikryjte dekou- celá procedura trvá totiž přibližně dvacet minut (10 minut na každé ucho). Poté se zavede svíčka do ucha a zapálí se. Je dobré poté utěsnit okolí ucha gázou nebo kapesníkem, aby neunikal vzduch. Nemusíte se obávat stékání vosku, vše je bezpečné, plamínek pomalý a stálý. Po dohoření se zbytek svíčky vyjme, uhasí se v připravené sklenici s vodou. ucho se dočistí smotkem vaty a celá procedura se opakuje na druhé ucho. 

Záruka: 24 měsíců

Komentáře k produktu Ušní svíce (8 párů)

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.


Volejte
533 533 133

Po-Pá, 7:30 až 19 hodin

Zaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné 69 Kč
  • Dobírka 109 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od 37 Kč
  • Dobírka od 67 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné 69 Kč
  • Dobírka 108 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA