Velikonoční keramická forma Zajíček | Dárkyla.cz

Velikonoční keramická forma Zajíček

Zpět

Zajíček je neodmyslitelně spojen s velikonočním časem.

Kategorie: Pro muže, Pro ženy, Do kuchyně, Romantické, Pro babičky, Pro dědečky, Pro dospělé kluky, Pro dospělé holky, Dobré jídlo, Pouze ke svatbě, Pouze na narozeniny, Pouze ke svátku, Originál, Náš tip, Osobní dárky, Ekologický výrobek, Zábava, Dekorační, Formy, formičky, Elegantní, Keramické, Designové dárky, Odpočinek, Domácnost, Domácí potřeby, Dárky, zvířecí, Pečení, Designové, Originální

Dostupnost:Skladem 1ks na našem skladě.

U Vás doma:Zítra

Dostupnost na výdejnách Dárkyla.cz:
BrnoIhnedPlzeňZítra
Hradec KrálovéZítraOstravaZítra
ihned k odběru po objednání na cestě, naskladníme
Původní cena: 399 Kč
Vaše cena: 329 Kč

Informace

Schválně, víte, odkud se tradice velikonočního zajíce vzala? Pokud ne, určitě čtěte dál, uvidíte, že na něj potom dostanete chuť!

Velikonoční zajíček patří do velikonoční kultury stejně jako beránek nebo kočičky. Zajíček je známý ze spousty mytologií - egyptské, řecké nebo čínské, kde symbolizoval štěstí. Nám je ale asi bližší biblické nebo lidové pojetí velikonočního zajíčka. Bible přijímá zajíce jako maličkého tvora, který je velmi moudrý, mnohdy moudřejší než samotní mudrci, a symbolizuje skromnost a pokoru. Lidové pojetí potom vnímá zajíce jako symbol zmtrvýchvstání. Zajíc totiž nemá víčka, proto se tradovalo, že nikdy nespí.

Naše tradice je taková, že velikonoční zajíček přináší dětem vajíčka. Upečte si proto krásného a voňavého králíčka, dejte ho na stůl a obklopte vajíčky. Uvidíte, že mlsné děti budou prahnout nejen po čokoládových dobrotách a křehké buchtě, ale i po krásných a tradičních příbězích.

Díky tomu, že je forma z obou dílů, bude upečený zajíček vypadat jako živý. Forma je keramická a keramika je už po staletí snad nejoblíbenějším materiálem pro své úžasné vlastnosti. Stačí ji vymazat máslem a nic se na ni nepřilne, navíc nevypouští do jídla škodliviny ani pachy, jen musíte dávat pozor na její křehkost, abyste si tradici se zajíčkem mohli rok co rok opakovat.

Materiál: keramika

Velikost: 22 x 16 x 12 cm

Záruka: 24 měsíců

Komentáře k produktu Velikonoční keramická forma Zajíček

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.


Zaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné od 89 Kč
  • Dobírka od 129 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od od 45 Kč
  • Dobírka od od 75 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné od 89 Kč
  • Dobírka od 128 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA