Velké focení u profesionální fotografky v Brně | Dárkyla.cz

Velké focení u profesionální fotografky v Brně

Zpět

Krásné fotografie za příjemnou cenu!

Kategorie: Pro muže, Pro ženy, Originální dárky, Pro kluky, Pro holky, Dárky z lásky, Kreativní, Pro dospělé kluky, Pro dospělé holky, Pro miminka - holky, Pro miminka - kluky, Pouze na narozeniny, Pouze na Vánoce, Pro radost, Praktické dárky, Osobní dárky, Image, vzhled, Dárkové poukazy, Děti, Dárky, Originální, Praktické

Dostupnost:Skladem 11 - 20ks na našem skladě.

U Vás doma:21.1.

Dostupnost na výdejnách Dárkyla.cz:
BrnoIhnedPlzeň21.1.
Hradec Králové21.1.Ostrava21.1.
ihned k odběru po objednání na cestě, naskladníme
Původní cena: 2490 Kč
Vaše cena: 1490 Kč

Informace

Hledáte vhodný dárek k Vánocům?

Darujte vzpomínku, na kterou bude váš blízký vzpomínat celý život. Jedná se o velké focení s 10 profesionálně upravenými fotografiemi. Tyto fotografie jsou zasílány v elektronické podobě. Dárkový kupón je možné s touto výraznou slevou pořídit pouze do 24. 12. 2018 do půlnoci!

Platnost tohoto kupónu je skoro celý rok, takže ho může obdarovaný použít na focení ve sněhu, v jarním rozkvetlém broskvoňovém sadu, v levandulových polích, nebo třeba v podzimním listí. Záleží jen na Vás, v jakém ročním období vám to bude nejvíce vyhovovat. Každá fotografie zvlášť je samostatně ručně upravována a retušována profesionální fotografkou se zkušenostmi. Poukázka je zaslána elektronicky.

  • focení rodin, dětí, rande, těhotenské, portréty.. 
  • 10 profesionálně upravených fotografií
  • profesionální přístup

Udělejte radost sobě, svým blízkým nebo třeba vaší kamarádce či kolegyni. Tímto dárkovým kupónem totiž nikdy nic nezkazíte, ba naopak, vykouzlíte obrovský úsměv na tváři! Příliš nečekejte, kupón v této slevě lze opravdu zakoupit pouze do 24. 12. 2018 do půlnoci! Platnost je však do 30. 10. 2019.

O paní fotografce:

 
Jmenuji se Jana Kovalčíková. Fotografie a focení mě zajímá v podstatě odmala. Pocházím z rodiny celoživotního nadšeného amatérského fotografa. Všudypřítomné fotografie nebo všudypřítomný fotoaparát v rukách svého otce jsem v dětství vnímala jako běžnou a přirozenou součást mého života. Něco jako chleba a vajíčka k snídani..
.
Svůj první fotoaparát jsem si pořídila jako náctiletá a od té doby mě fotografie a imaginace spojená s ní nepřestává fascinovat. I když mě můj život profesně zavál nejdříve do úplně jiných oblastí, nakonec jsem skončila s foťákem v ruce :-). Miluju svoji práci a miluju zhmotňovat Vaše sny a fantazie.
 
 
O dětskou fotografii jsem se začala zajímat naplno po narození mých dětí. Abyste mohli fotit dítě, potřebujete být trochu psycholog a trochu klaun v jednom. Věřím, že každá fotografka se začne naplno věnovat dětské fotografii až je sama mámou. Až dětem více porozumí. Fotí totiž od rána do večera svoje děti a pak je v podstatě zábava a radost vyfotit i děti cizí.
 
Mám ráda přirozený styl. Kde nejdůležitější je Vaše dítě. Nejčastějšími mými "rekvizitami" je prostředí.
 
Příroda je tak krásná! 
Nejvíc mě zajímá samotné dítě (někdy se hodně soustředím na samotný obličej).  A dále mě hodně baví fotografie dětí v interakci se svými rodiči. Dítě většinou vykouzlí neodolatelný přirozený úsměv a o ten jde v dětské fotografii především.
 
Kromě focení mě naplňuje moje rodina, procházky v lese a k mému životu patří neodmyslitelně i cestování. Samozřejmě s fotoaparátem. :) 
 
Kontakt: Facebook

Záruka: 24 měsíců

Komentáře k produktu Velké focení u profesionální fotografky v Brně

Zvolte si požadované varianty do Vašeho balíčku.

Zvoleno 0/0 variant.


Zaregistrujte se k odběru novinek, slev a akcí.

Zašleme Vám na e-mail malý dárek!

Osobní odběr zdarma v Brně

Více o pobočkách»

Balík do ruky

  • Poštovné od 89 Kč
  • Dobírka od 129 Kč

Drobné zásilky

  • Poštovné od od 45 Kč
  • Dobírka od od 75 Kč

PPL kurýr

  • Dopravné od 89 Kč
  • Dobírka od 128 Kč

Od 1 000 Kč
doprava
ZDARMA